MENU
Repertuar
Poniedziałek
Pon.
Wtorek
Wt.
Środa
Śr.
Czwartek
Czw.
Zapowiedzi
26 lipca
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
02 sierpnia
Yuli
 
 
 
 
26.07
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
02.08
Yuli
 
 
 
 
Wydarzenia
(Roz)pakować walizki?
Wycieczki czas zacząć! A może wyprowadzki? Tyle miejsc, w których można zamieszkać! Izrael, Algieria, Chiny czy może Bombaj? Państwo Verneuil wolą jednak, by ich córki pozostały we Francji. I zrobią wszystko, by tego dokonać.
Świadkowie historii
Na stronach podręczników zapisane są wydarzenia, które ukształtowały świat. Jednak kiedy w tle dzieją się wielkie rzeczy, codzienne życie toczy się dalej. A ludzie zwykli i niezwykli wciąż przeżywają swoje osobiste dramaty.
Lato w pełni
Wakacje czas zacząć! Nowe przygody czekają na nas w najdalszych zakątkach ziemi, ale i na naszym własnym podwórku. Intymne historie zawarte w przedmiotach i mroczne tajemnice wiekowych tradycji czekają na odkrycie.
Kłamstwo (nie) popłaca
Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi. Ale zanim wyjdzie na jaw, zdarzyć może się wszystko. Nowe tożsamości, tajne układy, podejrzane kariery. Co jeszcze kryje przed nami świat? I co sami kryjemy przed światem?
Pokaz siły
Świat to pole walki, na którym toczone są bitwy małe i duże. Czasem zmierzyć się musimy z trudnymi relacjami w rodzinie i z jej sekretami. Czasem stawka jest większa i walka cięższa, gdy dla uratowania planety zwykli ludzie na pojedynek wyzywają ogromny koncern. Kto okaże się najsilniejszy?
W służbie idei
MIłość, nienawiść, wiara, władza - wielkie idee, które kierują działaniami człowieka. Czasami dominują nasze życie tak bardzo, że jesteśmy gotowi poświęcić dla nich wszystko.
O nas
Kino
Kino Kultura – jedno z najbardziej znanych kin w Warszawie. Kino studentów, ludzi sztuki, kultury, a zwłaszcza filmu. Położone w pięknym miejscu, w samym sercu Warszawy, przy Krakowskim Przedmieściu, jest jednym z nielicznych nowoczesnych arthousowych kin w Polsce.
Tanie poniedziałki
Kino Kultura zaprasza wszystkich kinomanów na tanie poniedziałki. W każdy poniedziałek, za dowolny bilet w Sali Kultura i Sali Rejs, zapłacisz jedynie 12 zł. Promocja obowiązuje na wszystkie filmy z bieżącego repertuaru, również w dni świąteczne.
Restauracja
Restauracja Cinema Paradiso to miejsce, które łączy sztukę kulinarną, stylowe wnętrza z wyjątkową i przyjazną atmosferą. Wszystkie dania przygotowywane są według autorskich przepisów Szefa Kuchni Nestora Grojewskiego, znanego jako polski kucharz zagranicznych gwiazd kina. Menu jest kompozycją kuchni włoskiej.
Kontakt
Kino Kultura
Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa
Stowarzyszenie Filmowców Polskich
ul. Pańska 85
00-834 Warszawa
NIP 525-12-88-627
Rezerwacja biletów - rezerwacja@kinokultura.pl
Wynajem sali kinowej – zapytania, wnioski i prośby przyjmujemy wyłącznie drogą mailową: kinokultura@sfp.org.pl

Kierownik
Kaja Błeszyńska
e-mail: k.bleszynska@sfp.org.pl

CENNIK BILETÓW:
poniedziałek: 12 zł
wtorek - czwartek oraz piątek (do 17:00): 17 zł – normalny, 14 zł - ulgowy
piątek (od 17:00) do niedzieli: 19 zł – normalny, 16 zł – ulgowy

BILETY GRUPOWE: 10 zł
1. Grupy zorganizowane - szkoły (podstawowa, gimnazjalna, średnia).
2. Grupy muszą liczyć przynajmniej 20 osób (jeden opiekun na 20 osób - bezpłatnie).
3. Seanse dla grup mogą się odbywać tylko w dni powszednie do godziny 16:00.


Pobierz regulamin (PDF)