MENU
Repertuar
Piątek
Pt.
Sobota
Sob.
Niedziela
Niedz.
Poniedziałek
Pon.
Wtorek
Wt.
Środa
Śr.
Czwartek
Czw.
Zapowiedzi
20 września
Parasite
20 września
Legiony
20 września
Dzięki Bogu
27 września
Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy
27 września
Mowa ptaków
27 września
Krewetki w cekinach
20.09
Parasite
20.09
Legiony
20.09
Dzięki Bogu
27.09
Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy
27.09
Mowa ptaków
27.09
Krewetki w cekinach
Wydarzenia
Wszystkie chwyty dozwolone
Nie trudno jest znaleźć przyjaciół, a wrogów jeszcze łatwiej. O co tym razem będzie toczona walka? O granice i o wolność, o pozycję w społeczeństwie i bogactwo, czy o prawdę i sprawiedliwość? Jedno jest pewne - nikt nie może liczyć na taryfę ulgową. Żadna ze stron nie zawaha się przed niczym.
Odwaga jest początkiem działania
Niełatwo nam wyjść z naszej sfery komfortu. Zrobić coś nieoczekiwanego, o skutkach, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Tym właśnie jest odwaga. Nie brakiem strachu przed nowym, ale jego pokonaniem, przezwyciężeniem swoich słabości i dzielnym kroczeniem naprzód.
Ratuj bliźniego swego
Dlaczego pomagamy innym? Z potrzebującymi mogą nas łączyć więzy rodzinne, czy przyjacielskie i swoje wsparcie dajemy im z miłości do nich. Zdarza się jednak, że pomocy potrzebują nieznajomi i w odruchu serca do nich także wyciągamy rękę. Tak po prostu, ponieważ wszyscy jesteśmy ludźmi.
Utrudnienia w ruchu 30.08-3.09
Od piątku 30.08. do późnych godzin wieczornych we wtorek 3.09. w okolicach Kina Kultura utrudniona będzie komunikacja drogowa oraz możliwość zaparkowania.
Dobre wychowanie
Świat nas otaczający i wydarzenia mające w nim miejsce chłoniemy już od swoich pierwszych dni. W dzieciństwie uczymy się czym jest rodzina, czym są relacje, czym jest miłość. Wydarzenia z młodości kształtują nasze dorosłe życie. Jak bardzo przeszłość kształtuje naszą teraźniejszość?
Wiek (nie)winności
Niektórzy zrobią wszystko, by zdobyć władzę, sławę i pieniądze. Idą do celu po trupach, a wszystko uchodzi im płazem. Czasem to zasługa ich niewinnego wyglądu, osobistego wdzięku, a czasem ich, wydawałoby się, niezachwianej pozycji na szczycie. Kiedy spotka ich sprawiedliwość?
O nas
Kino
Kino Kultura – jedno z najbardziej znanych kin w Warszawie. Kino studentów, ludzi sztuki, kultury, a zwłaszcza filmu. Położone w pięknym miejscu, w samym sercu Warszawy, przy Krakowskim Przedmieściu, jest jednym z nielicznych nowoczesnych arthousowych kin w Polsce.
Tanie poniedziałki
Kino Kultura zaprasza wszystkich kinomanów na tanie poniedziałki. W każdy poniedziałek, za dowolny bilet w Sali Kultura i Sali Rejs, zapłacisz jedynie 12 zł. Promocja obowiązuje na wszystkie filmy z bieżącego repertuaru, również w dni świąteczne.
Restauracja
Restauracja Cinema Paradiso to miejsce, które łączy sztukę kulinarną, stylowe wnętrza z wyjątkową i przyjazną atmosferą. Wszystkie dania przygotowywane są według autorskich przepisów Szefa Kuchni Nestora Grojewskiego, znanego jako polski kucharz zagranicznych gwiazd kina. Menu jest kompozycją kuchni włoskiej.
Kontakt
Kino Kultura
Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa
Stowarzyszenie Filmowców Polskich
ul. Pańska 85
00-834 Warszawa
NIP 525-12-88-627
Rezerwacja biletów - rezerwacja@kinokultura.pl
Wynajem sali kinowej – zapytania, wnioski i prośby przyjmujemy wyłącznie drogą mailową: kinokultura@sfp.org.pl

Kierownik
Kaja Błeszyńska
e-mail: k.bleszynska@sfp.org.pl

CENNIK BILETÓW:
poniedziałek: 12 zł
wtorek - czwartek oraz piątek (do 17:00): 17 zł – normalny, 14 zł - ulgowy
piątek (od 17:00) do niedzieli: 19 zł – normalny, 16 zł – ulgowy

BILETY GRUPOWE: 10 zł
1. Grupy zorganizowane - szkoły (podstawowa, gimnazjalna, średnia).
2. Grupy muszą liczyć przynajmniej 20 osób (jeden opiekun na 20 osób - bezpłatnie).
3. Seanse dla grup mogą się odbywać tylko w dni powszednie do godziny 16:00.


Pobierz regulamin (PDF)