MENU
Repertuar
Środa
Śr.
Czwartek
Czw.
Piątek
Pt.
Sobota
Sob.
Niedziela
Niedz.
Poniedziałek
Pon.
Wtorek
Wt.
01.02
01.02
02.02
02.02
Zapowiedzi
27 stycznia
Sztuka kochania
03 lutego
Jackie
 
 
 
 
27.01
Sztuka kochania
03.02
Jackie
 
 
 
 
Wydarzenia
Blaski i cienie
Gdy życie pozwala nam wygrzewać się w upragnionym blasku chwały, wciąż musimy pozostać czujni. Świat utkany z najskrytszych marzeń, nierzadko potrafi zaskoczyć najciemniejszymi odcieniami smutku.
Sądy ostateczne
Wierzymy, że u kresu naszych dni staniemy przed sprawiedliwym Sędzią, który rozliczy nas ze wszystkich dobrych i złych uczynków. Niestety, są wśród nas ludzie, którzy sami roszczą sobie prawa do sądzenia i wymierzania wyroków.
Miara człowieka
Nasze życiowe wybory i sposób w jaki traktujemy innych, najpełniej wpływają na to jak sami jesteśmy postrzegani. W tym tygodniu, w Kulturze, rozprawy o człowieku w świecie – na wesoło i całkiem poważnie.
W nowy rok!
Przed nami ostatnie dni 2016 roku, który obfitował w wiele wspaniałych kinowych premier. Tak wspaniałe dwanaście miesięcy, warto zakończyć w wyjątkowy sposób. Oczywiście w kinie Kultura.
Wesołych Świąt!
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i pogodnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie.
Droga do szczęścia
Trudne do zdefiniowania, bo dla każdego oznaczające co innego. Szczęście, bo o nim mowa i nieustanna pogoń w jego poszukiwaniu, stanie się głównym celem bohaterów premier, które w tym tygodniu zobaczyć będziecie mogli w Kulturze.
O nas
Kino
Kino Kultura – jedno z najbardziej znanych kin w Warszawie. Kino studentów, ludzi sztuki, kultury, a zwłaszcza filmu. Położone w pięknym miejscu, w samym sercu Warszawy, przy Krakowskim Przedmieściu, jest jednym z nielicznych nowoczesnych arthousowych kin w Polsce.
Tanie poniedziałki
Kino Kultura zaprasza wszystkich kinomanów na tanie poniedziałki. W każdy poniedziałek, za dowolny bilet w Sali Kultura i Sali Rejs, zapłacisz jedynie 12 zł. Promocja obowiązuje na wszystkie filmy z bieżącego repertuaru, również w dni świąteczne.
Restauracja
Restauracja „Kultura” łączy niepowtarzalny klimat Krakowskiego Przedmieścia i doskonałą kuchnię – tak polską, jak i międzynarodową. Przestronne, jasne wnętrze i letni ogródek pozwalają cieszyć się widokiem na najpiękniejsze miejsca w Warszawie i otaczającą je zabytkową architekturę.
Kontakt
Kino Kultura
Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa
Rezerwacja biletów - rezerwacja@kinokultura.pl
Informacje i rezerwacje telefoniczne - 30 minut przed pierwszym seansem w sali Rejs: (48) 22 826 33 35
Wynajem sali kinowej – zapytania, wnioski i prośby przyjmujemy wyłącznie drogą mailową: kinokultura@sfp.org.pl

Kierownik
Kaja Błeszyńska
e-mail: k.bleszynska@sfp.org.pl

CENNIK BILETÓW:
poniedziałek: 12 zł
wtorek - czwartek oraz piątek (do 17:00): 17 zł – normalny, 14 zł - ulgowy
piątek (od 17:00) do niedzieli: 19 zł – normalny, 16 zł – ulgowy

BILETY GRUPOWE: 10 zł
1. Grupy zorganizowane - szkoły (podstawowa, gimnazjalna, średnia).
2. Grupy muszą liczyć przynajmniej 20 osób (jeden opiekun na 20 osób - bezpłatnie).
3. Seanse dla grup mogą się odbywać tylko w dni powszednie do godziny 16:00.