MENU
Wydarzenia
Życie niespokojne
Czasem chcemy od życia i świata więcej niż mogą nam dać. Krążymy niespokojnie pomiędzy miejscami, pomiędzy ludźmi. I kiedy dojdziemy już do punktu krytycznego, może się okazać, że najprostsze wybory są tymi najlepszymi.
Gdzieś ponad tęczą...
W dzieciństwie wydaje nam się, że jak już dorośniemy, to życie będzie jeszcze wspanialsze niż było. Jednak gdzieś po drodze dorastania czasem bardzo gwałtownie odkrywamy, że świat nie jest taki przyjazny. Gubimy naszą nadzieję na lepsze życie. I musimy się napracować, by na nowo odnaleźć to dziecko w sobie.
Kino nieczynne 31.12 i 01.01
W dniach 31.12 oraz 01.01 kino Kultura będzie nieczynne. Na seanse zapraszamy od 02.01!
Najlepsze zachowaj na koniec
Koniec roku już coraz bliżej, ale w naszym kinie dopiero się rozkręcamy z premierami! Na co macie ochotę? Cofnąć się w czasie do absurdalnych czasów powojennej Warszawy, albo jeszcze dalej w samo centrum sprawy Dreyfusa? A może czas odkryć tajemnicę zaginionego manuskryptu? Tyle emocji i przygód, a wszystkie do przeżycia w kinie Kultura!
Kino nieczynne 24.12 i 25.12
W dniach 24.12 oraz 25.12 kino Kultura będzie nieczynne. Na seanse zapraszamy już 26.12!
Pszczela współpraca
W dzisiejszych czasach nasza planeta jest w opłakanym stanie, a ludzie wciąż czerpią z niej do granic możliwości, nie dając przyrodzie nic od siebie. Zdarzają się jednak wyjątki - osoby, które uczą nas, że równowaga między naturą a człowiekiem jest możliwa. I jeśli tylko mamy szansę, powinniśmy starać się ją osiągać.
  2 3 4 5 6