MENU
Wydarzenia
Szukając własnej tożsamości
Kim jesteśmy? Skąd pochodzimy? Dokąd zmierzamy? Jaki sens kryje się za tym wszystkim? Na te pytania próbujemy sobie odpowiedzieć przez całe życie. Czasem znajdziemy je w przeszłości, innym razem próbujemy odciąć się od tego, co było i zacząć na nowo. A życie i tak nas jeszcze zaskoczy.
Marzenia niemożliwe
W szarej rzeczywistości, w codzienności pełnej rutyny, marzenia są tym, co pozwala nam przetrwać kolejny dzień. Nierzadko zbyt trudno jest nam wyjść z własnej strefy komfortu by nasze sny stały się jawą. Czasem jednak na świecie pojawiają się jednostki, które dla spełnienia marzeń, nie cofną się przed niczym.
Dla niejadka filmowa gratka
Ruszamy z październikową akcją dla najmłodszych!! Jeśli Twoje dziecko lubi filmy i jedzenie to w takim razie niedzielny poranek w Kinie Kultura to najlepszy pomysł na dobrze spędzony czas! Zapraszamy!
W drodze na szczyt
Przez całe życie dążymy do kolejnych celów, stawianych nam przez siebie i innych. Pniemy się od szczytu do szczytu, wciąż chcąc osiągnąć jeszcze więcej. Wierzchołek góry ma jednak to do siebie, że łatwo się z niego stoczyć na sam dół.
Metoda w szaleństwie
Granie według zasad i wmieszanie się w tłum nie zawsze doprowadzi do zwycięstwa. Czasem trzeba przekroczyć granice, wyróżnić się i zabłyszczeć. Trzeba zejść ze ścieżki wydeptanej przez innych i znaleźć swoją własną drogę. Nawet jeśli inni uznają to za szaleństwo.
Wszystkie chwyty dozwolone
Nie trudno jest znaleźć przyjaciół, a wrogów jeszcze łatwiej. O co tym razem będzie toczona walka? O granice i o wolność, o pozycję w społeczeństwie i bogactwo, czy o prawdę i sprawiedliwość? Jedno jest pewne - nikt nie może liczyć na taryfę ulgową. Żadna ze stron nie zawaha się przed niczym.
  2 3 4 5 6