MENU
Weekend 12-14 marca
pozostałe wydarzenia
Co nowego w repertuarze?
Od 5 marca zapraszamy m.in. na premierowe pokazy „Zabij to i wyjedź z tego miasta” oraz „Sound of Metal”. Sprawdź nasz pełny repertuar!
Kino Kultura otwiera się 12 lutego
Spotkajmy się ponownie w kinie! W programie: przedpremiery, premiery i najlepsze tytuły filmowe.
Kino Kultura zamknięte od 30 października
Zapraszamy na seanse w dniach 12, 13, 14 marca. Od 15 do 28 marca kino będzie zamknięte.
Zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia, w dniach 15-28 marca kina w województwie mazowieckim pozostaną zamknięte. Kino Kultura będzie otwarte do 14 marca. Zapraszamy na seanse „Jutro czeka nas długi dzień”, „Sound of Metal”, „Palm Springs”, „Zabij to i wyjedź z tego miasta” oraz pokazy premierowe „Oto my” i „Każdy ma swoje lato” i  przedpremierowe „Jeszcze jest czas” .

PREMIERA „Oto my” reż. Nir Bergamn, 94’
Chwytający za serce, pogodny, czuły i zaskakujący film wielokrotnie nagradzanego izraelskiego reżysera Nira Bergmana, który znalazł się w oficjalnej selekcji MFF Cannes 2020. Znakomite kreacje aktorskie na długo zapadają w pamięć. Szczególne brawa należą się odtwórcy roli autystycznego syna Noamowi Imberowi, który porywa niczym Dustin Hoffman w „Rain Manie”.


PREMIERA „Każdy ma swoje lato” reż. Tomasz Jurkiewicz, 77’
"Każdy ma swoje lato" to pokrzepiająca i wzruszająca opowieść o miłości, buncie oraz odkrywaniu siebie. Film został wyróżniony na ostatnim Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W głównych rolach brawurowo zagrali Anita Poddębniak, Maciej Grzybowski, Nicolas Przygoda oraz jedna z najlepszych aktorek młodego pokolenia Sandra Drzymalska.


PRZEDPREMIERA „Jeszcze jest czas” reż. Viggo Mortensen, 112’
Viggo Mortensen w swoim szczerym, poruszającym i pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem.
John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?