MENU
Kino otwarte od 6 czerwca
pozostałe wydarzenia
Przedpremierowo: #tuiteraz
Pełna optymizmu opowieść o miłości i przyjaźni w czasach Instagrama. Historia, która z pewnością poprawi wam humor. Przedpremierowo w kinie Kultura! Stęskniliście się za nami? My za wami też! Chodźcie do kina!
Przedpremierowo: Zdrajca
Historia, którą swego czasu żył cały świat! Włoska mafia i człowiek, który doprowadził do jej upadku. Przedpremierowo w kinie Kultura! Stęskniliście się za nami? My za wami też! Chodźcie do kina!
Przedpremierowo: 30 gramów
Irański kryminał na przedpremierowych pokazach w kinie Kultura! Stęskniliście się za nami? My za wami też! Chodźcie do kina!
Stęskniliście się za nami tak jak my za wami? Spokojnie, już nie musicie dłużej czekać! Od najbliższej soboty 6 czerwca wracamy do pracy!
Wracamy! Już od najbliższej soboty 6 czerwca znów będziecie mogli zasiąść w naszych fotelach i oglądać film za filmem. Co szykujemy dla was na początek? Czekają was aż trzy przedpremiery: włoski "Zdrajca", irańskie "30 gramów" i francuskie "#tuiteraz". Dla tych, co nie zdążyli wybrać się w marcu, gramy dalej najnowszy film Komasy - "Sala Samobójców. Hejter". Na nasze ekrany wraca także kryminalny "Solid Gold". Jeśli ktoś jeszcze musi nadrobić "Parasite" - też zapraszamy.
Właśnie te filmy, i jeszcze wiele innych, będziecie mieli okazję zobaczyć już od 6 czerwca. Szczegółowy repertuar udostępnimy już wkrótce.

Do zobaczenia :)