MENU
Bestseller
pozostałe wydarzenia
Niepewni jutra
Nawet najbardziej poukładane życie może rozsypać się w mgnieniu oka niczym domek z kart. Podejmowane przez nas decyzje zmieniają naszą codzienność i znajdują swoje konsekwencje w przyszłości.
Noc Muzeów 2018
Kino Kultura po raz kolejny zaprasza na Noc Muzeów. Startujemy 19 maja 2018r. o godzinie 20:00.
Co kryje prawda?
W natłoku informacji, które życie podsuwa nam z każdej strony łatwo się pogubić. Czasami to co realne może okazać się dużo ciekawsze od najwymyślniejszego choćby kłamstwa.
Jane Fonda, Diane Keaton, Candice Bergen i Mary Steenburgen szukające miłosnych inspiracji w jednej z najpoczytniejszych książek ostatnich lat? To nie może się nie udać!
POZYCJA OBOWIĄZKOWA

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale "Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

źródło: opis dystrybutora