MENU
Święto Kina w Kulturze!
pozostałe wydarzenia
Życie i polityka
Ludzkie życie, często zagmatwane samo w sobie, staje się jeszcze trudniejsze gdy mieszają się do niego interesy różnych grup społecznych i wszechobecna polityka. W tym tygodniu, o ludziach, którzy chcieli żyć normalnie.
Historia miłości w czasach selfie. „Serce miłości” na Kinokozetce
„Serce miłości” w reżyserii Łukasza Rondudy to fascynujący portret jednej z najbardziej oryginalnych par polskiej sceny artystycznej: performera Wojtka Bąkowskiego oraz poetki i artystki Zuzanny Bartoszek. Jak wygląda niekonwencjonalny związek w czasach selfie?
Wszystko zostaje w rodzinie
Rodzina czasami ma to do siebie, że najlepiej wychodzi się z nią na zdjęciach. Ukazanie relacji między najbliższymi, często służy filmowcom jako pretekst do poruszenia spraw szerszych i dotyczących ogółu społeczeństwa.
Kino Kultura zaprasza na kolejną już edycję "Święta Kina", która odbędzie się w weekend 9 i 10.12. W te dni, bilety na wszystkie seanse w promocyjnej cenie 12 zł.
Już w najbliższy weekend, 9-10 grudnia widzowie z całej Polski będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - po raz czwarty odbędzie się ogólnopolskie „Święto Kina”. Celem akcji jest popularyzowanie kinematografii, kultury chodzenia do kina i oglądanie filmów na dużym ekranie. W te dni ceny biletów we wszystkich kinach biorących udział w akcji zostaną obniżone do 12 złotych. Patronat nad akcją objął Polski Instytut Sztuki Filmowej, a ambasadorami zostali: Joanna Moro, Sandra Staniszewska, Antek Królikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk oraz przedstawiciele najmłodszego pokolenia aktorów: Julia Kostow i Mateusz Winek.

Patronem medialnym „Święta Kina” jest Polsat i RMF FM.

Serdecznie zapraszamy!