MENU
Wydarzenia
Najtrudniejszy pierwszy krok
Jedna decyzja potrafi zmienić całe nasze życie. A decyzja jednego człowieka potrafi zmienić życia wielu ludzi. Pytanie tylko, czy na lepsze?
Życie niespokojne
Czasem chcemy od życia i świata więcej niż mogą nam dać. Krążymy niespokojnie pomiędzy miejscami, pomiędzy ludźmi. I kiedy dojdziemy już do punktu krytycznego, może się okazać, że najprostsze wybory są tymi najlepszymi.
Gdzieś ponad tęczą...
W dzieciństwie wydaje nam się, że jak już dorośniemy, to życie będzie jeszcze wspanialsze niż było. Jednak gdzieś po drodze dorastania czasem bardzo gwałtownie odkrywamy, że świat nie jest taki przyjazny. Gubimy naszą nadzieję na lepsze życie. I musimy się napracować, by na nowo odnaleźć to dziecko w sobie.
"Dla niejadka filmowa gratka" w styczniu i w lutym
W styczniu i lutym kontynuujemy nasz cykl "Dla niejadka filmowa gratka"! Jeśli Twoje dziecko lubi filmy i jedzenie to w takim razie niedzielny poranek w Kinie Kultura to najlepszy pomysł na dobrze spędzony czas! Na uczestników seansów będą czekały pyszne smakołyki w restauracji Cinema Paradiso - dla każdego dziecka pizza i soczek!
Kino nieczynne 31.12 i 01.01
W dniach 31.12 oraz 01.01 kino Kultura będzie nieczynne. Na seanse zapraszamy od 02.01!
Najlepsze zachowaj na koniec
Koniec roku już coraz bliżej, ale w naszym kinie dopiero się rozkręcamy z premierami! Na co macie ochotę? Cofnąć się w czasie do absurdalnych czasów powojennej Warszawy, albo jeszcze dalej w samo centrum sprawy Dreyfusa? A może czas odkryć tajemnicę zaginionego manuskryptu? Tyle emocji i przygód, a wszystkie do przeżycia w kinie Kultura!
  1 2 3 4