MENU
Wydarzenia
Pokaz siły
Świat to pole walki, na którym toczone są bitwy małe i duże. Czasem zmierzyć się musimy z trudnymi relacjami w rodzinie i z jej sekretami. Czasem stawka jest większa i walka cięższa, gdy dla uratowania planety zwykli ludzie na pojedynek wyzywają ogromny koncern. Kto okaże się najsilniejszy?
W służbie idei
MIłość, nienawiść, wiara, władza - wielkie idee, które kierują działaniami człowieka. Czasami dominują nasze życie tak bardzo, że jesteśmy gotowi poświęcić dla nich wszystko.
Przegląd Filmów Wietnamskich 17.06 - 21.06
Od 17 do 21 czerwca zapraszamy na Przegląd Filmów Wietnamskich. Seanse codziennie o godzinie 20.00 w sali Kultura. Wszystkie filmy wyświetlane są w językach oryginalnych, z napisami polskimi i angielskimi ("Krawcowa" jedynie z napisami w języku polskim).
Ciche przymierze
Mowa jest srebrem, złotem zaś milczenie. Solidarność okazana ciszą może mieć większą siłę niż krzyk sprzeciwu.
Ktoś da ci wsparcie
Problemy, kryzysy, rozdarcia - to elementy ludzkiego życia. Ale nawet w najciemniejszych chwilach znajdzie się ktoś, kto nieoczekiwanie wyciągnie pomocną dłoń. Nawet kosztem własnego dobra.
Magia codzienności
Nasze życie nieraz wydaje się być monotonne i mało ekscytujące. Czasem jednak jedno spotkanie, jedna chwila potrafi wprowadzić do codzienności niezwykłość. Czasem za sprawą drugiej osoby odnajdujemy w tej codzienności magię.
  1 2 3 4