MENU
Wydarzenia
BRAK WEJŚCIÓWEK/Przegląd Filmów Wojciecha Marczewskiego
„Zmory”, „Dreszcze”, „Ucieczka z kina Wolność” oraz rozmowy z twórcą tych wybitnych filmów - Przegląd Filmów Wojciecha Marczewskiego z okazji 80. urodzin w naszym kinie odbędzie się w dniach 26-28 lutego 2024 r.
Mikołajki w kinie Kultura – 9 grudnia
Pokaz filmu animowanego, poczęstunek, warsztaty, a nawet… spotkanie ze św. Mikołajem. SFP zaprasza wszystkie dzieci powyżej czwartego roku życia wraz z opiekunami na Mikołajki w kinie Kultura i restauracji Cinema Paradiso.
BRAK WEJŚCIÓWEK/Przegląd filmów Romana Polańskiego
Wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich odbędzie się w dniach 11 – 16 listopada 2023 w warszawskim kinie Kultura.
Przegląd Filmów Chińskich w Warszawie i Gdyni
Najciekawsze, najnowsze chińskie filmy, w tym dwie superprodukcje - „Wędrująca Ziemia II” i „Urodzeni by latać” – znalazły się w programie Przeglądu Filmów Chińskich
Inauguracja 5. Warszawskiego Festiwalu Filmów Animowanych w kinie Kultura
Tegoroczny Warszawski Festiwal Filmów Animowanych odbędzie się pod hasłem „Sci hi!” - w hołdzie dla sci-fi w animacji. Inauguracja wydarzenia będzie miała miejsce 8 listopada w kinie Kultura.
Forum Kreatywności w kinie Kultura
Forum Kreatywności to kolejna inicjatywa i projekt Stowarzyszenia Kreatywna Polska. Wydarzenie odbędzie się 24 października w godzinach 10:30 – 16:30 w kinie Kultura
  1 2 3 4