MENU
Wydarzenia
Wiek (nie)winności
Niektórzy zrobią wszystko, by zdobyć władzę, sławę i pieniądze. Idą do celu po trupach, a wszystko uchodzi im płazem. Czasem to zasługa ich niewinnego wyglądu, osobistego wdzięku, a czasem ich, wydawałoby się, niezachwianej pozycji na szczycie. Kiedy spotka ich sprawiedliwość?
Kto pyta, nie błądzi
Tajemnicze zaginięcie, niewyjaśnione śmierci, zaskakujące historie. Kto wyjawi prawdę, kto wydobędzie sekrety? Nie wszyscy chcą współpracować, czasem jednak wystarczy zadać odpowiednie pytanie. I na końcu wszystko stanie się jasne.
Szybciej, niż myślisz
Długi weekend już na horyzoncie, ale jeszcze zanim nadejdzie, na ekranach kina Kultura pojawią się długo wyczekiwane filmy. I to szybciej, niż myślicie! Przedpremierowe pokazy "Pewnego razu... w Hollywood" już od 14.08, a "Na bank się uda" od 15.08. Zapraszamy!
Spodziewaj się niespodziewanego
Kiedy ambicja rodziców nas buduje i pcha do przodu, a kiedy niszczy? Ciężar stereotypów potrafi zniszczyć nawet najpiękniejsze marzenia z dzieciństwa. Lubimy jednak czasami pobujać beztrosko w obłokach w różowych okularach, pomarzyć nie dla planów i celów, ale dla oderwania się od szarej rzeczywistości.
Filmy ze Złotą Palemką
W gorące sierpniowe wieczory zapraszamy na seanse filmów nagrodzonych Złotą Palmą w Cannes!
Przygoda życia
Życie nie przestaje nas zaskakiwać, kolejna przygoda czeka tuż za rogiem. Trudne wybory, przypadki i doświadczenia kształtują naszą osobowość.
  1 2 3 4