MENU
Wydarzenia
Walcząc z wiatrakami
Czasem przekonania innych ludzi wydają się nienaruszalne i odporne na wszelkie próby dialogu. A każde działanie podejmowane wbrew nim wydają się niemożliwą, syzyfową pracą. Jednak warto wciąż z miłością wyciągać rękę do przeciwnej strony. Za którymś razem może w końcu zmięknie i odpowie uściskiem.
"Dla niejadka filmowa gratka" w grudniu
Zapraszamy na grudniową osłonę cyklu "Dla niejadka filmowa gratka"! Jeśli Twoje dziecko lubi filmy i jedzenie to w takim razie niedzielny poranek w Kinie Kultura to najlepszy pomysł na dobrze spędzony czas! Na uczestników seansów będą czekały pyszne smakołyki w restauracji Cinema Paradiso - dla każdego dziecka pizza i soczek!
Życie na pokaz
Wydaje się, że pieniądze mogą kupić wszystko. Rzeczy potrzebne i te zbyteczne, znajomości, przyjaźnie, a nawet prawdę. Może się jednak okazać, że to kupione szczęście się skończy i przyjdzie się zmierzyć z rzeczywistością. A konsekwencje tego mogą być nieprzyjemne...
Stałe czy zmienne?
Pewne rzeczy wydają się być odwieczne i nienaruszalne. Usilnie staramy się utrzymać je w takim stanie. Okazuje się jednak, że tylko zmieniając się, można pozostać takim samym.
KINOMAKI – Przegląd filmów japońskich
Stowarzyszenie FIlmowców Polskich i Kino Kultura zapraszają na KINOMAKI – Przegląd filmów japońskich.
Home, sweet home
Rodzina jest wartością uniwersalną. Często jednak mimo łączącej więzi, przeciwności losu nie zawsze pozwalają nam być z bliskimi. Paradoksalnie zdarza się, że rodzic zostaje zmuszony do opuszczenia swojej rodziny aby ją utrzymać...
  1 2 3 4