MENU
Wydarzenia
Walczymy o swoje!
Są sytuacje w których cały świat sprzysięga się przeciwko nam i tylko niezłomna postawa i wola walki o własne racje i przekonania pozwalają nam spojrzeć w przyszłość z nadzieją.
Krew nie woda
Miłość i żądza to uczucia, które trudno poskromić. Młodość ma swoje prawa, a jednym z nich jest to do popełniania błędów. To w końcu na nich uczymy się najchętniej.
Pary nie do pary
Czasami z najbardziej niedopasowanych elementów powstaje najtrwalsza i najpiękniejsza całość jaką możemy sobie wyobrazić.
Ciepło zimno
Choć za oknem temperatury w okolicach zera, w Kulturze proponujemy zmianę klimatu. Tylko od Was zależeć będzie czy wybierzecie się na jeszcze mroźniejszą wyprawę, aż do samego serca Arktyki, czy też zwiedzicie gorącą Argentynę z przestępcą o twarzy Anioła.
Co skrywa przeszłość?
Pełna mrocznych tajemnic i niewypowiedzianego bólu. Przeszłość otworzy swoje podwoje przed tymi z Was, którzy już w ten piątek wybiorą się na jeden z naszych premierowych filmów.
Odwołany seans "Sny wędrownych ptaków" 22.01.2019 z godz. 14:00
W dniu 22.01.2019 (wtorek) seans filmu „Sny wędrownych ptaków” odbywający się o godzinie 14:00 w sali Kultura zostaje odwołany. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.​
  1 2 3 4